KONST / Litografier / Färglitografi 14943078
nr 1494 3078
Håkan Berg
(f. 1958), Sverige
Komposition. Signerad, numrerad 15/295. Färglitografi, bildmått: 24x24 cm, yttermått inklusive ram: 47x41 cm
Håkan Berg, svensk bildkonstnär född 1958.
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 3 oktober 2022
kl 18:01:16
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
400 kr